אבסולוט יועצים - חברה להחזרי מס לשכירים ולעצמאיים מוקד שירות ארצי: 1-700-700-567

החזר מס רטרואקטיבי

החזר מס רטרואקטיבי

רובם של תושבי המדינה הן השכירים והן העצמאים משלמים בכל חודש מס על הכנסותיהם. קיימים מקרים חריגים שבהם מס הכנסה מאשר פטור מתשלום מס, בדרך כלל עקב מחלה קשה כמו סרטן או מחלה לבבית.

קבלת פטור רטרואקטיבי מתשלום מס הכנסה 

מכיוון שחולפים בדרך כלל חודשים ואפילו שנים מיום גילוי המחלה שגררה אחריה הוצאות כספיות רבות, מס הכנסה מעניק אישור על פטור מתשלום מס הכנסה כדי להקל על החולים.

תוקפו של אישור זה מתחיל בתקופת גילוי המחלה כך שמדובר בשנה, שנתיים ואף יותר מכך. עקב כך נוצר מצב שהאזרח שילם לאורך כל השנים מס כמתחייב בחוק וכעת מגיע לו החזר כספי של כל כספי המס ששולם על ידו.

מימוש ומיצוי זכויות 

כשאדם פונה לבד ולאור הבירוקרטיה הסבוכה, פרק הזמן הנדרש עד שהאדם החולה מקבל את האישור הוא לעיתים ארוך. אף על פי כן מדובר בהליך חשוב שיש לבצע כדי למצות את מלוא הזכויות ולממש את האפשרות לקבל בחזרה את כל המס ששולם.

אנחנו נשמח לסייע לכם בקידום תהליך זה כדי שתקבלו את האישור המבוקש. לאור המיומנות הרבה שלנו אנו מכירים את אופן ההתנהלות מול מס הכנסה, יודעים בדיוק אילו מסמכים להכין לצורך הגשת הבקשה ומהן דרכי הפעולה הנדרשות. כאשר מגישים את הבקשה באופן מדויק על פי ההוראות ומעבירים את מלוא המסמכים הנדרשים, התהליך קורה תוך פרק זמן סביר. 

ברוב המקרים עבור שנים בודדות עד שש שנים אחורה, מדובר בסכומים גבוהים מאד המגיעים לעשרות וגם למאות אלפי שקלים, כל מקרה לגופו. 

אופן קבלת כספי המס 

כדי לקבל את ההחזר הכספי על כל אזרח להגיש דוחות אישיים למס הכנסה. גם אם במהלך השנים האחרונות נהג הלקוח הן אם הוא עצמאי והן אם הוא שכיר, להגיש דוחות באופן קבוע, הוא יגיש כעת דוחות מתקנים. הדוחות האישיים הללו יכללו מידע על כל תשלומי המס ששולמו בכל שנה.

בטור ההכנסות יפורטו ההכנסות של השכירים משכר של שני בני הזוג בכל מקומות העבודה, הכנסות מדמי אבטלה, הכנסות עבור דמי לידה וכל הכנסה נוספת כמו שכר דירה.  עבור העצמאים יפורטו ההכנסות שלו כעוסק מורשה עוסק פטור או חלק מהשותפות וכל הכנסה נוספת כמו שכר דירה. 

בטור ההוצאות יפורטו ההוצאות המוכרות במס בכל שנה כמו תשלומים לקרנות פנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים תרומות מוכרות וגובה התשלום עבור מס הכנסה.

בתחשיב חשבונאי יצוף סך המס ששולם בכל שנה וזהו הסכום שיקבל הלקוח בחזרה, לאור האישור שלו על פטור מתשלום מס הכנסה.

הגשת דוחות אישיים מתקנים או חדשים 

משרדנו מתמקצע בהכנת דוחות אישיים עבור שכירים שלא הגישו בעבר דוחות מסוג זה וגם עבור מי שהגיש דוחות אישיים בכל שנה או בחלק מהשנים וזקוק כעת להגשת דוחות מתקנים.

אופן הגשת הדוחות הכוללים את מלוא האישורים הנדרשים ובראשם האישור על פטור מניכוי מס הכנסה, יוצר בדיקה קלה והצלבת נתונים פשוטה ולכן פקידי מס הכנסה מפיקים שומה חדשה בהתאם לנתונים ומעבירים את הסכום הכספי כולל ריביות והצמדות לחשבון הבנק.


החזרי מס - אבסולוט יועצים - לוגו


דוא"ל    
הנהלה:           absolute@backtax.co.il
השלמת טפסים:mazkira669@gmail.com
סניף ארצי
קבלת קהל בתיאום מראש בלבד:
דרך מנחם בגין 150, קומה 15, תל אביב

מועדי קבלת קהל:
ימים א'-ה',   בתאום מראש בלבד!

טלפונים:
מענה טלפוני בימים א - ה בשעות 8.00-18.00
מרכז שירות ארצי:
1-700-700-567
03-5222227
03-5270000        
מען למכתבים:
 

תא חלוקה 129 
דרך מנחם בגין 150 תל אביב 6492127

 
קישורים נוספים:

אתרים וקישורים מומלצים

מאמרים

החזרי מס
החזרי מס לשכירים
• החזרי מס לעצמאיים
       
 
אבסולוט יועצים
בע"מ  © כל הזכויות שמורות   •   הצהרת נגישות


 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus