אבסולוט יועצים - חברה להחזרי מס לשכירים ולעצמאיים מוקד שירות ארצי: 1-700-700-567

החזרי מס למשכנתא

דף הבית >> מאמרים >> החזרי מס למשכנתא
החזרי מס למשכנתא 
החזרי מס בגין משכנתא, החזרי מס משכנתא, משכנתא הוצאה מוכרת
 
כאשר מדברים על תחום של משכנתא, רוב האוכלוסייה מתייחסת לתשלום מדי חודש בתור הוצאה שוטפת. ההרגשה הינה כי אין דבר לעשות בנושא הלה וכי אי אפשר להמעיט בתשלום. כל בני האדם משלמים בהתאם לסכום אשר נטלו ובהתאם לכמות השנים של החוב. אך עם יד על הלב, אף כאשר עסקינן הודות משכנתא עבור הבית שלכם, קיימות מספר חלופות על מנת שיוענקו עבורכם החזרי מס בגין משכנתא.
החזרי מס משכנתא -
במקביל לתשלום מדי חודש למען משכנתא, קיים החזר מוסתר מן העין אשר ביחד עמו. עסקינו בתשלום אשר הנכם דרושים בו למען ביטוח של משכנתא. ברוב המצבים, כחלק מטפסים של ערובה אשר ביקשו מכם בזמן חתימה על הסכם משכנתא, ביקשו מכם אף לבצע ביטוח חיים וכן ביטוח מבנה. בדיוק מתלת לתשלומים הלה, אשר נאגרים עם חלוף השנים לסך רב, כרוכה יכולת התחלתית כי יוענק בידכם החזרים מן מס הכנסה. בדרך כלל אפשר להגישה דרישה עבור החזרי מס בגין משכנתא גם שש שנה רטרואקטיבית.
החזרי מס משכנתא מן ביטוח חיים -
הודות התשלומים של ביטוח חיים, אשר בוצעו במסגרת המשכנתא, מרשה מס הכנסה ניכוי של אחוז ספציפי, הווה אומר – אותו אחוז, בשיעור של עשרים וחמישה אחוז, אשר מורשה בניכוי, ממעיט את ההכנסה אשר חייבת במס, כלומר – חלק ניכר מהתשלומים אשר גבו מכם למען ביטוח חיים, ממעיטים את ההכנסה אשר נדרשת במס, בשל כך הנכם עשויים לשלם מס הכנסה מועט מזה אשר שילמתם הלכה למעשה. הממצא של זה הינו כי לזכות שלכם ניצבת זכאות כי יוענק בידכם החזרי מס משכנתא על מס אשר גבו מכם בעת שבה הייתה לכם משכנתא.
החזרי מס בגין משכנתא מיוחדים -
בתוספת להחזרי מס בגין תשלומי ביטוח חיים, קיימים הרבה בני אדם אשר זכאים אל החזר מס ניכר. פה עסקינן בבני אדם אשר לקחו משכנתא והם מנהלים חברה קטנה מן הדירה שלהם. הם נקרים לעתים עצמאיים ועשויים להיות בעלי מקצוע מכל מיני סוגים, כמו למשל – מאייר, מנהל חשבונות, עיתונאי, איש ביטוח, עורך, מעצב גרפי, מגיה, וכן עורך וכיוצא בזה. מה שמשותף ביניהם עשוי להיות כי הם עובדים מן הדירה שלהם.
משכנתא הוצאה מוכרת –
התשלומים של המשכנתא עצמם לא מזכים בנקודות במס, הווה אומר – אין הם ימעיטו עבורכם מן תשלומי מס ההכנסה שלכם, רק בגלל שאתם משלמים משכנתא. אך אין הדבר אומר כי אינכם עשויים לחסוך בתשלומי מס שונים, במידה והנכם נוטלים משכנתא, וכן על מנת לממש את הזכויות האלה, מומלץ לכם ביותר להיוועץ עם יועץ מס או עם רואה חשבון, אשר בקיאים בתחום ואף התיק שלכם. החזרי המס שנוגעים ללקיחת משכנתא נחלקים לשניים -
עצמאים שעובדים מהבית, והן שכירים או אנשים פרטיים אחרים.
 

החזרי מס - אבסולוט יועצים - לוגו


דוא"ל    
הנהלה:           absolute@backtax.co.il
השלמת טפסים:mazkira669@gmail.com
סניף ארצי
קבלת קהל בתיאום מראש בלבד:
דרך מנחם בגין 150, קומה 15, תל אביב

מועדי קבלת קהל:
ימים א'-ה',   בתאום מראש בלבד!

טלפונים:
מענה טלפוני בימים א - ה בשעות 8.00-18.00
מרכז שירות ארצי:
1-700-700-567
03-5222227
03-5270000        
מען למכתבים:
 

תא חלוקה 129 
דרך מנחם בגין 150 תל אביב 6492127

 
קישורים נוספים:

אתרים וקישורים מומלצים

מאמרים

החזרי מס
החזרי מס לשכירים
• החזרי מס לעצמאיים
       
 
אבסולוט יועצים
בע"מ  © כל הזכויות שמורות   •   הצהרת נגישות


 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus