אבסולוט יועצים - חברה להחזרי מס לשכירים ולעצמאיים מוקד שירות ארצי: 1-700-700-567

• חיסכון כלכלי לעסק ע"י שימוש בתוכנה לניהול עסק

דף הבית >> מאמרים בתחומים שונים >> • חיסכון כלכלי לעסק ע"י שימוש בתוכנה לניהול עסק
חיסכון כלכלי הוא למעשה רווח מעשי מבחינת כל עסק. חיסכון זה הינו ללא ספק אחת מן המטרות הגדולות ביותר של כל עסק. בפועל, חשוב לציין שגם העסק המרוויח ו'המכניס' ביותר (שלא לדבר על עסקים כושלים...) הינו עסק אשר הפעילות השוטפת והתקינה שלו כרוכה באינספור הוצאות. בין כל אותן הוצאות ניתן למצוא את הבאות: חשמל. משלוחים ושליחויות. ביטוחים ייעודיים. אירוח וכיבוד. משכורות עובדים. מתנות. שיווק, פרסום והפצה ועוד ועוד שאר הוצאות כיד הדמיון וכורח המציאות. הסך הכול הכללי של כל ההוצאות המדוברות הינו עצום. לפיכך, צמצום נכון והכרחי שלו הינו בלתי נמנע. הן למען קיום העסק והן למען חיסכון כלכלי.
בפועל, חיסכון כלכלי לעסק מתאפשר באמצעות שימוש בתוכנה לניהול עסק...

תוכנה לניהול עסק הינה תוצר ישיר של טכנולוגיית המידע...

אינספור בעלי עסקים, הן עצמאיים, מנהלים שכירים ועוד, יספרו באופן חד משמעי כי לא ניתן 'לחתוך' הוצאות הכרחיות של עסק - זאת מפאת העובדה כי אין הוצאות 'קלות' אלא רק הכרחיות. בפועל והלכה למעשה, מדובר בשורת פעולות קשה. אבל מהיום אין שום צורך 'להתעמת' עם ההוצאות ולשבור את הראש. כל מה שצריך לעשות זה לשכור שירותים של תוכנה לניהול עסק.

במהלך השנים האחרונות טכנולוגיית המידע החלה 'לענות' על צורך שוק דחוף ביותר. כאמור, לצורך זה קוראים חיסכון כלכלי. חיסכון זה מתאפשר ובא לידי ביטוי באמצעות שימוש בתוכנה לניהול עסק.

תוכנה לניהול עסק מעניקה לכל עסק את כל השירותים העסקיים שלו הוא זקוק. בין כל אותם שירותים ניתן למצוא את הבאים: ניהול הון אנושי (לקוחות, ספקים, עובדים ועוד). הפקה אוטומטית של כל סוגי החשבוניות (מס, הפקדות, תעודות משלוח ועוד) חיסכון של הדפסת פנקסי חשבוניות . יצירת דו"חות אוטומטית (אודות רווחיות, מאזן, תזרים מזומנים ועוד). אין שום ספק כי שילוב של כל הפעולות המדוברות חוסך הוצאות רבות לכל עסק. מספיק להביט רק בקטגוריות של השירותים על מנת להבין את החיסכון הפוטנציאלי לעסק.

אפשרות נוספת, לא רק 'חסכנית' ביותר אלא גם מפיקה רווחים, ידועה בשם ניהול לקוחות. אפשרות זו מהווה לחלק מכל תוכנה לניהול עסק.

בעל עסק יקר, גם לקוחות צריך לדעת לנהל!

כל בעל עסק יעיד בקלות כי גיוס לקוח, המרת גיוס הלקוח לעסקה והשימור שלו הינן פעולות אשר עולות כסף רב. יחד עם זאת, תוכנה לניהול עסק אשר מאפשרת ניהול לקוחות חוסכת כסף רב. על פי עיקרון זה, התוכנה מתעדת נתונים של כל תהליך גיוס לקוח. היא מנהלת אותו על פי קריטריונים עסקיים וגם מאפשרת שימור חכם של כל לקוח.

שלל הפעולות הללו חוסכות זמן ומשאבים כספיים רבים. מעבר לכך, הן מאפשרות המרת לקוחות לרווחים גדולים ו'בטוחים'. כל זאת באמצעות תוכנה לניהול עסק.

דוא"ל    
הנהלה:               absolute@backtax.co.il
השלמת טפסים:  mazkira669@gmail.com
סניף ארצי:

בנין "הבית הלבן"  קומה 2
דרך המכבים 14 ראשון לציון

מועדי קבלת קהל:  א'-ה', 8:00-18:00 


טלפון:    1700-700-567
              03-5270000
              03-5222227

              
סניף הנהלה:

רחוב פרופ׳ שור 14 תל-אביב (ק״ק)


מען למכתבים:
 
ת.ד. 36153 ת"א 6136101

 
קישורים נוספים:

אתרים וקישורים מומלצים
החלפת קישורים

מאמרים

החזרי מס
החזרי מס לשכירים  |   החזרי מס לעצמאיים
       
 
אבסולוט יועצים
בע"מ  © כל הזכויות שמורות


 
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus