אבסולוט יועצים - חברה להחזרי מס לשכירים ולעצמאיים מוקד שירות ארצי: 1-700-700-567

• חיסכון בקניות – קניות דרך האינטרנט

דף הבית >> מאמרים בתחומים שונים >> • חיסכון בקניות – קניות דרך האינטרנט
מהפיכת האינטרנט הביאה עימה אינספור בשורות טובות למין האנושי. בין כל אותן בשורות ניתן למצוא את הבאות: חשיפה לאינספור עולמות תוכן, טכנולוגיה ועוד. כל אותם עולמות חדשניים וייחודיים מכילים גם את עולם הצרכנות הדיגיטלית, או בשמו האחר עולם המסחר האלקטרוני. עולם זה שונה באופן מהותי מן העולם הצרכני הפיזי שכולם נהגו להכיר.

רבים גם גורסים כי עולם המסחר האלקטרוני מתקדם פי כמה, שלא לדבר על החיסכון העצום אשר מאפיין אותו. לפיכך נכתב גם מאמר זה, על מנת להסביר ולהמחיש כי חיסכון בקניות ממשי ומשמעותי יכול לבוא לידי ביטוי רק באמצעות קניות סופר באינטרנט... בניגוד מוחלט לקניות בעולם הצרכני הפיזי. אכן כך!

על ההבדלים בין קניות פיזיות לדיגיטליות!
הסבר אודות 'מנהגי' הצרכנות האנלוגית, המאפיינים והחסרונות שלה ימחישו בקלות את היתרונות של הצרכנות הדיגיטלית. יותר נכון את החיסכון הכספי העצום אשר מאפיין קניות במרחב של מסחר אלקטרוני. אין זה סוד כי קניות במרחבים פיזיים, טעונים כמה מרכיבים חיוניים ביותר מבחינת הצרכן. בין אותם מרכיבים נמצאים : דלק, זמן, אנרגיה ובעיקר כסף. הרבה כסף. במילים אחרות, צרכן מסוים אשר מעוניין לבצע קנייה, של מזון למשל, יהיה צריך 'לעבור' את התרחיש הבא: לנסוע למרכז קניות בכלי רכב, לערוך קנייה, לשהות במרכז כמה שעות ולבסוף להיפרד מסכום גדול מאוד של כסף. כל זאת בנוסף לעלות הדלק והזמן אשר נגבו ממנו קודם לכן. לעומת זאת, קנייה דיגיטלית לא 'דורשת' ממנו שום משאבים. לא דלק, לא זמן, לא אנרגיה ובטח לא מגלמת מחיר לצרכן 'מפוצץ' אשר כולל הוצאות שיווק, פרסום, הפצה ומה לא. כל זאת באמצעות קניות באתר אינטרנט אשר תומך בפלטפורמה של חנות וירטואלית.

היתרון הגדול ביותר אשר טמון בכל סוג של קנייה באינטרנט הינו המחיר לצרכן. בעוד המחיר לצרכן במרחב הצרכנות הפיזי הינו מחיר אשר מגולל בתוכו אינספור מרכיבים, מחיר לצרכן באינטרנט הינו מחיר לצרכן בלבד. ותו לא. הוא לא מגולל בתוכו מרכיבים כמו הוצאות הפצה, שיווק, פרסום, חיי מדף ועוד. מחיר לצרכן נטו. זוהי גם הסיבה הראשית לכך שיותר ויותר אנשים מאמצים לחיקם את ההרגל קניות באינטרנט. על מנת לקנות בזול ולחסוך בו זמנית.

יתרון נוסף וחשוב ביותר אשר מאפיין כל קנייה באינטרנט הינו יתרון הנוחיות. יתרון זה נובע מן העובדה שקנייה באינטרנט כלל לא כרוכה בנסיעה, בהוצאת אנרגיה פיזית אלא בתנועות 'עכבר' פשוטות בלבד. מהיום לא צריך 'לבזבז' דלק, 'לבלות' שעות במרכז קניות וגם להתעייף מן החוויה. כל מה שצריך זה מחשב מחובר לרשת האינטרנט...

באמצעות האינטרנט, כל קנייה הינה במרחק נגיעה!
נסכם ונאמר כי קניות באינטרנט מאפשרות חיסכון בקניות עצום ומשמעותי. קניות אלו מתאפשרות באמצעות אתרי מסחר אלקטרוניים. אתרים אלו נגישים לכל מחשב אשר מחובר לרשת האינטרנט. מחירי הקניות הינם זולים ביותר שכן העלויות שלהן הן 'נטו'. מעבר לזה, הן מגיעות 'ישר' הביתה. האם יש יותר טוב מזה?
דוא"ל    
הנהלה:               absolute@backtax.co.il
השלמת טפסים:  mazkira669@gmail.com
סניף ארצי:

בנין "הבית הלבן"  קומה 2
דרך המכבים 14 ראשון לציון

מועדי קבלת קהל:  א'-ה', 8:00-18:00 


טלפון:    1700-700-567
              03-5270000
              03-5222227

              
סניף הנהלה:

רחוב פרופ׳ שור 14 תל-אביב (ק״ק)


מען למכתבים:
 
ת.ד. 36153 ת"א 6136101

 
קישורים נוספים:

אתרים וקישורים מומלצים
החלפת קישורים

מאמרים

החזרי מס
החזרי מס לשכירים  |   החזרי מס לעצמאיים
       
 
אבסולוט יועצים
בע"מ  © כל הזכויות שמורות


 
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus